קילים גאבה 2 – שטיח עבודת יד באריגה שטוחה

חזרה לקולקציית שטיחי קילים גאבה.

לקילים גאבה הבא / לקילים גאבה הקודם.

שטיח קילים אתני גאבה 2

גודל : אורך – 260 סמ', רוחב- 190 סמ'

"קילים גאבה 2", כמו שאר שטיחי הקולקציה(שטיחים עבודת יד באריגה שטוחה), מיוצר בסדנת גלריה קילימס בגבול הודו נפאל ומיובא לישראל באופן בלעדי על ידי הגלריה.

בדומה לשאר שטיחי הקולקצייה בהם שולטת האוירה המדברית, קילים "גאבה 2" עשיר בצבעוניותו ומאופיין במוטיבים פרימיטיביים של אנשים וחיות הפזורים על פני משטחי צבע גדולים ויוצרים תחושה של נדודים במרחבי המדבר הגדולים.

שטיח עבודת יד זה מיוצר מצמרים איכותיים שנצבעים בבישולים ארוכים ונארגים בצפיפות בטכניקות מסורתיות המעניקות לשטיח ולצבעים חוזק ועמידות לאורך שנים רבות.

קילים זה יכול להתאים לסלון, ליד פינת ישיבה, לחדרי ילדים ונוער, למבואה של הבית, ל open space, למשרד וכיו"ב.

את הקילים הזה לא תמצאו בשום חנות שטיחים אחרת ומחירו לצרכן: 4,890 ש"ח.

שרותי יעוץ והתאמה מיוחדים

אם אהבתם את "קילים גאבה 2" ואתם רוצים לראות כיצד הוא משתלב בביתכם, צלצלו עכשיו לדוד 0522536323 והשטיח יגיע אליכם ללא כל התחייבות קניה (תלוי בגודל השטיח ובאזור הגאוגרפי).

תוכלו גם לתאם פגישת יעוץ בגלריה כדי לראות ולבחור שטיחים עבודת יד נוספים אותם ניתן לקחת לנסיון בביתכם ללא התחייבות קנייה.

אהבתם את "קילים גאבה 2"  אך הוא אינו מתאים למידות ו/או לצבעים שלכם? אנחנו נוכל לייצר אותו עבורכם בהזמנה מיוחדת על פי הצרכים שלכם.

לא מצאתם שטיח שמתאים לכם? אנו בגלריה קילימס מומחים בהתאמת שטיחים עבודת יד לבית הלקוח. שילחו לנו תמונה של הפינה אליה אתם מיעדים את השטיח ואנו נשלח לכם חזרה מספר תמונות של דוגמאות מתאימות, ו/או נשלח את השטיחים אליכם על פי בקשתכם.

חזרה לקולקציית שטיחי קילים גאבה

חזרה לקולקציות שטיחי קילים אתניים

מעבר לאוסף שטיחי קילים ישנים

מעבר לקולקציות שטיחים אתניים – (שטיחי צמר פלומתיים עבים).

מעבר לקולקציות שטיחי קילים מודרניים

מעבר לקולקציות שטיחים מודרניים – (שטיחי צמר פלומתיים עבים)

מעבר לקולקציית שטיחים אתניים ה"גאבה" – שטיחי צמר פלומתיים עבים

חזרה לדף בית ראשי שטיחי קיליםשטיחים עבודת יד