קילים דרלינג 1 – שטיח עבודת יד באריגה שטוחה

חזרה לקולקציית שטיחי קילים דרלינג.

לקילים דרלינג הבא / לקילים דרלינג הקודם.

שטיח קילים אתני דרלינג 1 (נמכר)

גודל : אורך 150סמ', רוחב 120 סמ'.

"קילים דרליג 1" הוא אחד משטיחי הקילים בקולקציית ה"דרלינג" שגלריה קילימס מיבאת לישראל. שטיח קילים זה, כמו שאר שטיחי הקולקצייה (שטיחים עבודת יד באריגה שטוחה), נארג בכפר אוברוקי שבמזרח הרי אנטוליה, שם נשתמרו שרידים של מסורת האריגה האישית בה אורגת הכלה שטיח לחתן המיועד. רק באריגה האישית המיוחדת הזאת מתקיימת טכניקת האריגה הכפולה השוזרת אריגה דמויית רקמה באריגה שטוחה. למרבה הצער מדובר במסורת ההולכת ונכחדת מהעולם, ושטיח זה הוא אחד מתוך שטיחי הקילים "דרלינג" הנדירים שעדיין אפשר להשיג. על מנת לאתר שטיח מהסוג של קילים "דרלינג 3" המופיע בתמונה, דרושה היכרות מעמיקה עם עולם השטיחים המסורתי והשבטים בהם הם מיוצרים. שטיח זה יקר הן בשל איכותו, והן בשל נדירותו. את שטיח עבודת יד זה לא תמצאו בשום חנות שטיחים אחרת.

"קילים דרלינג 1" יכול להתאים לסלון, ליד פינת ישיבה, לחדרי ילדים ונוער, למבואה של הבית, למשרד ועוד.

מחירו של "קילים דרלינג 1" : 4,000 ש"ח (נמכר)

שרותי יעוץ והתאמה מיוחדים

אם אהבתם את "קילים דרלינג  1" ואתם רוצים לראות כיצד הוא משתלב בביתכם, צלצלו עכשיו לדוד 0522536323 והשטיח יגיע אליכם ללא כל התחייבות קניה.

תוכלו גם לתאם פגישת יעוץ ללא התחייבות קנייה.

אהבתם את "קילים דרלינג 1"  אך הוא אינו מתאים למידות ו/או לצבעים שלכם? שתפו אותנו בהעדפותיכם ואנחנו נבקש מנציגנו  בכורדיסטן לנסות ולאתר שטיח דרלינג היכול להתאים לבקשתכם. במידה ויימצא שטיח כזה, נצלם אותו ונשלח אליכם לביקורת.

לא מצאתם שטיח שמתאים לכם? אנו בגלריה קילימס מומחים בהתאמת שטיחים עבודת יד לבית הלקוח. שילחו לנו תמונה של הפינה אליה אתם מיעדים את השטיח ואנו נשלח לכם חזרה מספר תמונות של דוגמאות מתאימות, ו/או נשלח את השטיחים אליכם על פי בקשתכם.

חזרה לקולקציית שטיחי קילים דרלינג

חזרה לקולקציות שטיחי קילים אתניים

מעבר לאוסף שטיחי קילים ישנים

מעבר לקולקציות שטיחים אתניים – (שטיחי צמר פלומתיים עבים).

מעבר לקולקציות שטיחי קילים מודרניים

מעבר לקולקציות שטיחים מודרניים – (שטיחי צמר פלומתיים עבים)

חזרה לדף בית ראשי שטיחי קיליםשטיחים עבודת יד