קולקציית שטיחים אתניים "גאבה"

שטיחים אתניים – קולקציית ה"גאבה"

שטיחים עבודת יד באריגת קשרים hand knotted

שטיחי צמר פלומתיים עבים בדוגמאות פרימיטיביות ממדבר "גאבה" באירן. שטיחים עבודת יד עם משטחי צבע גדולים ועליהם דמויות קטנטנות של אנשים, חיות ובתים.

לפני מספר שנים נעשה סרט אירני יפה בשם "גאבה" ובו מככבים שטיחים עבודת יד אלה. הסרט מספר את סיפור השבט ואורגת שטיחים צעירה אשר אורגת את השטיחים האלה בידיה.

הקולקציית שטיחי גאבה מאופיינת במשטחי צבע גדולים ולא מוגדרים (כמו המדבר) ועליהם פזורים דמויות פרימיטיביות פיגורטיביות הסובבות את השבט.

שטיחי צמר הגאבה מיוצרים ע"י גלריה קילמס בסדנה שלה בגבול הודו נפאל. כמו כן מייצרת הגלריה את קולקציית ה"גאבה" גם בטכניקת אריגה שטוחה שטיחי קילים גאבה.

מחיר שטיחי צמר ה"גאבה": 1,600 ש"ח למטר מרובע.

שרותי יעוץ והתאמה מיוחדים

אהבתם שטיח עבודת יד מסויים מתוך קולקציית ה"גאבה" ואתם רוצים לראות כיצד הוא משתלב בבית, צלצלו עכשיו לדוד 0522536323 והשטיח יגיע לביתכם ללא כל התחייבות קניה (למתגוררים במרכז).

תוכלו גם לתאם פגישת יעוץ בגלריה כדי לבחור ולקחת שטיחים עבודת יד נוספים שימצאו חן בעינכם לנסיון בביתכם ללא התחייבות קנייה. (יש להשאיר צ'ק ביטחון).

אהבתם שטיח עבודת יד מסויים שלא מתאים למידות ו/או לצבעים שלכם? אנחנו נוכל לייצר אותו עבורכם בהתאם לצרכים הפרטיים שלכם (גודל וצבעים).

לא מצאתם שטיח שמתאים לכם? אנו בגלריה קילימס מומחים בהתאמת שטיחים עבודת יד לבית הלקוח. שילחו לנו תמונה של הפינה אליה אתם מיעדים את השטיח ואנו נשלח לכם חזרה מספר תמונות של דוגמאות מתאימות, ו/או נשלח את השטיחים אליכם על פי בקשתכם.

חזרה לדף קולקציות שטיחים אתניים

לצפיה בקולקציות שטיחי קילים אתניים (אריגה שטוחה).

לצפיה באוסף קילים אתניים ישנים (אריגה שטוחה).

מעבר לקולקציית שטיחי קילים גאבה (אריגה שטוחה)

חזרה לדף בית ראשי שטיחים עבודת ידשטיחי קילים