קולקציית שטיחים מודרניים "סוהו"

שטיחים עבודת יד מודרניים בעיצוב עכשווי קולקציית ה"סוהו"

"סוהו" – שטיחי צמר עבים באריגת קשרים hand knotted

שטיחים עבודת יד מודרניים אלה עוצבו במיוחד עבור גלריה קילימס על ידי האמן עפר דון ביחד עם דוד בנבניסטי ויוצרו על נולים בסדנא של גלריה קילימס בגבול הודו נפאל.

העיצובים, הצמרים, המוטיבים העכשוויים, משטחי הצבע הכ"כ מיוחדים לגלריה קילימס וההרמוניה בינהם יצרו קולקצייה מיוחדת במינה וכל שטיח בה ייחודי ואין שני לו בעולם. כל שטיח עבודת יד בקולקציית ה"סוהו" יצירה בפני עצמו אך יחד עם זאת הוא גם מקבל ונותן כוח לקולקציה כבן למשפחה חזקה ומעניינת.

השטיחים, העיצובים והקולקציות הם בבעלותה הבלעדית של גלריה קילימס ואסור בתכלית האיסור להעתיקם ללא רשות בכתב.

משמאל, בתמונות, מלאי שטיחים עבודת יד מודרניים מקולקציית ה"סוהו" – ניתן להכנס לכל שטיח בנפרד, להגדילו ולקרוא עליו מספר פרטים.

ניתן לרכוש שטיחים מהמלאי שלפניכם, וניתן להזמין עפ"י הצרכים שלכם - עיצובים, צבעים וגדלים.

שטיחי קולקציית ה"סוהו" המודרניים יכולים להתאים לסלון, ליד פינת ישיבה, לחדרי ילדים ונוער, למבואה של הבית, ל open space , למשרד וכיוצא בזה.

מחיר שטיחי ה"סוהו" הוא 1,600 ש"ח למטר מרובע.

שרותי יעוץ והתאמה מיוחדים

אהבתם שטיח מתוך קולקציית הסוהו ואתם רוצים לראות כיצד הוא משתלב בבית, צלצלו עכשיו לדוד 0522536323 והשטיח יגיעו לביתכם ללא כל התחייבות קניה (במרכז).

תוכלו גם לתאם פגישת יעוץ בגלריה כדי לבחור ולקחת שטיחים עבודת יד נוספים שימצאו חן בעינכם לנסיון בביתכם ללא התחייבות קנייה.

אהבתם שטיח עבודת יד מסויים שלא מתאים למידות ו/או לצבעים שלכם? אנחנו נוכל לייצר אותו עבורכם בהתאם לצרכים הפרטיים שלכם (גודל, צבעים וכו').

לא מצאתם שטיח שמתאים לכם? אנו בגלריה קילימס מומחים בהתאמת שטיחים עבודת יד לבית הלקוח. שילחו לנו תמונה של הפינה אליה אתם מיעדים את השטיח ואנו נשלח לכם חזרה מספר תמונות של דוגמאות מתאימות, ו/או נשלח את השטיחים אליכם על פי בקשתכם.

חזרה לדף קולקציות שטיחים מודרניים

לצפיה בקולקציות שטיחי קילים מודרניים (אריגה שטוחה).

מעבר לקולקציית שטיחים מודרניים ה"קילימנג'רו" (שטיחי צמר עבים)

חזרה לדף בית ראשי שטיחים עבודת ידשטיחי קילים