קולקציית קילים "דרלינג" – שטיחים עבודת יד באריגה שטוחה

שטיחי קילים מקולקציית הדארלינג

אריגה שטוחה  flat weaving

קוקלציית שטיחי קילים "דרלינג" היא אחת מקולקציות הקילים האתניים שגלריה קילימס מיבאת באופן בלעדי לישראל.

שם הקולקציה "דרלינג" הוא תרגום של המילה הכורדית "אהובי". כך כינו האורגות בשבט את השטיח האחד אותו ארגו לפני הנישואים לחתן המיועד. ייחודו של קילים "דרלינג" בטכניקת האריגה הכפולה, שהיא אריגה רגילה ועליה אריגה דמויית רקמה.

קילים דרלינג מאופיין בגוון שולט אחד; רקע אפור, לבן, או חום בהיר, ובמקרים נדירים בצבע אדום יין, ואילו המוטיבים רקומים בצבעוניות עדינה היוצרת הרמוניה של ענווה ורוגע.

שטיחי קילים דרלינג (שטיחים עבודת יד באריגה שטוחה) נדירים מאוד כיוון שרק אורגות מעטות שימרו את טכניקת האריגה הזו, ובימינו כמעט בלתי אפשרי להשיג אותם. כדי למצוא את ה"דרלינג" צריך לכתת רגליים בכפרים הכורדיים הנידחים שבגבול עיראק טורקיה וללקט אותם אחד לאחד מידי האורגות בבתיהן. משום כך קיימים בנמצא מעט מאוד שטיחי "דרלינג" ומחירם נקבע על פי דרישת האורגת. את שטיחי קילים "דרלינג" רוכש דוד ישירות מהאורגות בכפרים ומייבא לישראל באופן בלעדי.

שטיחי קולקציית ה"דרלינג" יכולים להתאים לסלון, ליד פינת ישיבה, לחדרי ילדים ונוער, למבואה של הבית, ל open space, למשרד וכיוצא בזה.

שרותי יעוץ והתאמה מיוחדים

אם אהבתם שטיחים מתוך הקולקציה ואתם רוצים לראות כיצד הם משתלבים בבית, צלצלו עכשיו לדוד 0522536323 והשטיחים יגיעו לביתכם ללא כל התחייבות קניה.

תוכלו גם לתאם פגישת יעוץ ללא התחייבות קניה.

אהבתם שטיח מסויים מהקולקציה והוא לא מתאים למידות ו/או לצבעים שלכם? שתפו אותנו בהעדפותיכם ואנחנו נבקש מנציגנו  בכורדיסטן לנסות ולאתר שטיח דרלינג היכול להתאים לבקשתכם. במידה ויימצא שטיח כזה, נצלם אותו ונשלח אליכם לביקורת.

לא מצאתם שטיח שמתאים לכם? אנו בגלריה קילימס מומחים בהתאמת שטיחים עבודת יד לבית הלקוח. שילחו לנו תמונה של הפינה אליה אתם מיעדים את השטיח ואנו נשלח לכם חזרה מספר תמונות של דוגמאות מתאימות, ו/או נשלח את השטיחים אליכם על פי בקשתכם.

חזור לדף קולקציות קילים אתניים

חזרה לדף בית ראשי שטיחי קיליםשטיחים עבודת יד